Mapa Potrzeb Lokalnych, nasze priorytety

Poniżej publikujemy formularz przygotowany przez Stowarzyszenie Głos Obywatelski Powiatu Opolskiego, w którym zbierane są informacje na temat potrzeb, uwag, problemów dotyczących naszej gminy.

Mapa Potrzeb Lokalnych jest również jednym ze składników naszego programu wyborczego. Bez względu na wynik będziemy kontynuować opracowywanie Mapy Potrzeb Lokalnych, która może dać rzeczywisty obraz potrzeb i propozycji rozwiązań problemów społecznych, ekonomicznych, kulturowych i środowiskowych występujących w naszej społeczności.  Mapa tworzona przy udziale mieszkańców, przedsiębiorców, rolników, pracodawców, pracobiorców oraz organizacji społecznych, to zwrócenie się ku idei samorządności obywatelskiej. M.in. na jej podstawie chcemy podejmować dyskusję i działać w strukturach samorządowych.

Chcemy budować trwałe porozumienie samorządowców ze środowiskami obywatelskimi, organizacjami pozarządowymi i współpracować w zakresie organizowania samorządu przyjaznego mieszkańcom.

Wyniki pozyskanych wpisów będziemy prezentować w najbliższym czasie w przestrzeni publicznej oraz mediach społecznościowych.

Formularz, którego wypełnienie jest bardzo proste i anonimowe znajduje się poniżej oraz pod linkiem: Mapa Potrzeb Lokalnych

Szersze opisy, z załączonymi np. z fotografiami można przesyłać na e-mail: glosobywatelski@golop.pl

Autor wpisu: Członek Zarządu Stowarzyszenia – Paweł Januszek
Kontakt:
tel. 692680754
glosobywatelski@golop.pl

Udostępnij treść

Opublikuj komentarz