Spacer ulicami Opola Lubelskiego – zakończenie kampanii Niezależnych

Spacerem ulicami Opola Lubelskiego, spotkaniem z mieszkańcami naszej gminy, z przedsiębiorcami w centrum miasta, zakończyliśmy naszą kampanię wyborczą.
Kandydaci do Rady Miejskiej KWW Niezależni – Porozumienie Lokalne – Opole Lubelskie oraz ja, jako kandydat na urząd Burmistrza Opola Lubelskiego, serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za każde dobre słowo, za pomoc w kampanii, za udostępnianie miejsca na nasze banery. Mimo, że nie przodujemy w ilości plandeki rozwieszonej po całej gminie (liczy się jakość a nie ilość), to dzięki Wam wiemy, że przodujemy w pozyskiwaniu Waszych serc i że wielu z Was docenia nasze starania, ma nas za ludzi wiarygodnych.
Wierzymy, że przemawiają do Państwa nasze merytoryczne założenia programowe, kompetencje w różnych dziedzinach, doświadczenia zawodowe i prospołeczne, ale też kreatywność i skuteczność w działaniu.
Zgodnie z naszym mottem „Zaangażuj się, decyduj, zmieniaj!”, chcemy przywrócić w naszej gminie prawdziwą samorządność, zgodną z ideą i zasadami. Samorząd obywatelski, otwarty na potrzeby i problemy mieszkańców, przedsiębiorców, rolników z całej naszej gminy, pracodawców, pracobiorców, społeczników… Samorząd dla wspólnoty, NIE dla układów i układzików.
Lista nr 15 – KWW Niezależni – Porozumienie Lokalne
Paweł Januszek – Kandydat na Burmistrza Opola Lubelskiego z numerem 1.
Niezależni Kandydaci do Rady Miejskiej:
Ewa Wiesława JURAK (Okręg 1)
Ireneusz Jan GÓRSKI (Okręg 2)
Joanna Małgorzata MAJKA (Okręg 3)
Paweł Jacek JANUSZEK (Okręg 4)
Tadeusz Marcin WOLSKI (Okręg 5)
Marcin Tomasz BUCZEK (Okręg 6)
Waldemar Adam DOMŻAŁ (Okręg 7)
Katarzyna ZAWADZKA (Okręg
Urszula BARTOSZEWSKA (Okręg 9)
Monika GAWLAK (Okręg 10)
Jadwiga DUDA (Okręg 11)
Cezary KRAMEK (Okręg 14)
Liczymy na Wasze głosy!
Nasze założenia programowe: https://niezalezni-lop.pl/nasz-program/

Udostępnij treść

Opublikuj komentarz