Inicjatywa za przywróceniem racjonalnych zarobków Burmistrza Opola Lubelskiego

Szanowni Państwo,

za sprawą poparcia Komitetu Wyborczego Wyborców „Niezależni – Porozumienie Lokalne” jest mi dane kandydować na urząd Burmistrza Opola Lubelskiego. To duża odpowiedzialność i zobowiązanie wobec wszystkich mieszkańców.

Od długiego czasu jako działacz społeczny, przedstawiciel organizacji pozarządowej, a także dziennikarz obywatelski zajmujący się sprawami miasta i mieszkańców zdobywałem doświadczenie i wiedzę, która jest niezbędna do pełnienia tej funkcji.
Jak Państwo wiecie, aktualni włodarze w grudniu 2021 roku, w czasie szczytu inflacji, gdy koszty życia diametralnie rosły, wywindowali sobie pensje pod samą poprzeczkę, przyznając burmistrzowi sowite wyrównanie za kilka miesięcy!
Poniżej zamieszczam formularz do poparcia inicjatywy, aby tuż po wyborach ograniczyć tamte maksymalne podwyżki i przywrócić RACJONALNE zarobki dla burmistrza.
O tym wynagrodzeniu powinna zdecydować nowo wybrana Rada Miejska w Opolu Lubelskim, po przeprowadzeniu debaty i przejrzystej analizy.

Paweł Januszek, niezależny kandydat na urząd Burmistrza Opola Lubelskiego.

LINK DO FORMULARZA na telefon komórkowy: KLIKNIJ W LINK ABY UDZIELIĆ ODPOWIEDZI

W formularzu można wyrazić swoje poparcie dla takiego projektu, wpisując miejscowość zamieszkania (gmina Opole Lubelskie), swoje imię i odpowiedzieć „TAK, NIE lub NIE MAM ZDANIA.

 

 

Udostępnij treść

Opublikuj komentarz